Sporo się działo i nadal dzieje…

Ten post nie będzie zbytnio techniczny, a bardziej podsumowujący co się ostatnio ze mną działo. Co też mam nadzieje pozwoli mi się wytłumaczyć (bardziej przed sobą) dlaczego nie robiłem tak długo wpisów na blogu…

Otóż zostałem ostatecznie magistrem, obrona na 5 :) Jako temat aplikacja uniwersalna działająca na systemach Windows i Windows Phone. Tematyka aplikacji to produktywność, ale bardziej chodziło o możliwość poznania aplikacji uniwersalnych, oraz biblioteki PRISM dla Windows RT. Chociaż w trakcie kończenia pracy magisterskiej pojawiła się nowa wersja tych aplikacji (Windows 10 i Windows Apps) to sporo się jednak nauczyłem.

Między czasie zmieniłem pracę, chociaż nie planowałem zmieniać jej tak szybko, a dopiero po obronie, no ale cóż tak się złożyło. Aktualnie pracuję jako programista-wdrożeniowiec w Izraelskiej firmie. Firma ta zajmuję się sprzedażą autorskich systemów oprogramowania dla branż rządowych, i finansowych. Jednym z najfajniejszych elementów tej pracy jest to że pracują w naprawdę międzynarodowym środowisku, oraz możliwość podróżowania po regionie EMEA. Byłem już w Birmingham, a wkrótce lecę do Dublina i Barcelony.

Co do dalszych planów, będę próbował swoich sił w zdobyciu MCSD – Windows Store Apps. Zapisałem się do programu App To Cert. Wkrótce czeka mnie rewizja kodu. Ponadto mam nadzieję że w będę miał czas regularnie prowadzić tego bloga. Co do tematyki którą będę miał zamiar opisywać na blogu to głównie aplikacje na Windows 10, być może znajdę też czas na Xamarin.

To tyle na dziś…