Konkurs Daj się poznać 2016

http://www.maciejaniserowicz.com/daj-sie-poznac/Postanowiłem spróbować swoich sił w konkursie organizowanym przez Maciej Aniserowicza.

Jest to konkurs dla programistów lub osób, które zaczynają zabawę z programowaniem. Uczestnik konkursu ma za zadanie opisywać wybrany przez siebie projekt na swoim blogu. Jest też kilka dodatkowych warunków, które muszą być spełnione…

Podstawowe warunki:

  • kod opisywanego projektu musi być na Githubie,
  • w określonym przez organizatora czasie pomiędzy początkiem marca a końcem maja uczestnik musi napisać około 28 postów (dwa posty na tydzień) związanych z projektem.

Dlaczego zdecydowałem się na udział?

Po pierwsze – motywacja do prowadzenia bloga. Patrząc na archiwum bloga widzę, że robiłem 1 post na miesiąc, więc bardzo, bardzo średnio. Po drugie – chcę się ostro przyłożyć do Xamarin, tym bardziej, że w ramach programu dla studentów mam dostęp do wersji biznes. Kolejnym czynnikiem na pewno może być możliwość zwiększenia ruchu na blogu, po co mi to? Konstruktywna krytyka mile widziana :) Na koniec nagrody, aczkolwiek uważam, że jeżeli wytrzymam do końca z odpowiednia ilością postów oraz kolejnym projektem w nowej technologii to będzie już odpowiednia nagroda.

Jaki wybrałem projekt? O tym w następnym wpisie.